Centar za žene žrtve rata

CGI Poreč, Ženska grupa Centra za civilne inicijative Poreč

Centar za ženske studije Zagreb

Lori, Lezbijska organizacija Rijeka

Ženska Infoteka Zagreb

Udruženje “Baranja”, Bilje

Domine, Split

Udruga žena Vukovar

Adresar članica:

NazivAdresaE-mail
telefon / fax
Autonomna ženska kuća ZagrebP.P. 1910001 Zagrebazkz@zamir.net
01/45 51 130
BUŽE – BujeDubravka Kovačević, Momjan 66. Bujealeksandar.kovacevic1@pu.htnet.hr
051/77 91 72 
Centar za mentalno zdravlje i ljudska prava, ZagrebBauerova 42 
Zagreb
cmhgz@mail.inet.hr
01 461 53 53
Centar za žene žrtve rataKralja Držislava 2, 10000 Zagreb
Centar za ženske studijeBerislavićeva 12, 10000 Zagrebzenstud@zamir.net
01/48 72 406
CGI PorečPartizanska 2 Porečcgiporec@zamir.net
052/45 27 46
“DELFIN” PakracUl. Kralja Tomislava 13, 34000 Pakracdelfin@zamir.net
034/41 17 80 • 034/41 20 86
DOMINE Split – udruga za razvoj civilnog društva i promicanje ženskih pravaBosanska 4 21000 Splitdomine@inet.hr
021 537 272
DEŠA DubrovnikF. Supila 8 Dubrovnikdesa@du.T-com.hr
020/42 01 45
GORD Građanska organizacija razvoja Dalj
CODD Civil organisation for Development Dalj
Slavka Kolara 2, 31226 Dalj (031) 591 195
SOS telefon 0800 200 008
Građanska udruga protiv nasiljaPetrinjska 76 Sisak044/53 56 45
“Jedro”
Slavonski Brod
D. Cesarića 13
Slavonski Brod
jedro-sbhr@yahoo.com
035 410 819
Kuća SEKASplitska bb, 21410 Bračkoordinacija-zenskih-grupa-seka@st.htnet.hr
021/63 27 99
KŽP PakracBolnička 47 Pakrackzp@zamir.net
034/41 25 61
Lezbijska grupa KONTRAKralja Držislava 2, Zagrebkontra@kontra.hr
01/45 51 142
Mirovna grupa OAZAV.Nazora 35, 31300 Beli Manastiroaza_bm@yahoo.com
031/70 50 55
P.G.D.I.Josipa Pančića 27c, Beli Manastirpgdi@os.htnet.hr 
031/70 20 88 • 098/16 79 134
S.O.S. poziv u pomoćTrg Fra. Bonifacija Gerbera bb, Viroviticadesa.kolesaric@vt.htnet.hr
033/72 15 00 • 033/72 19 22
SDF – ženska inicijativa Zagreb, Vojnić, Knin, Plaški, KorenicaGundulićeva 55, Zagrebmlicina@sdf.hr
01/49 21 862
TARA
Ličko Petrovo Selo
53233
Ličko Petrovo selo 
lekasona@net4you.hr
053 752 174, 098 9065 395
Udruga LORIDolac 8
51000 Rijeka
loririjeka@yahoo.com
051/ 21 21 86
Udruženje žena DaljPlaninska 37/a, 31226 Dalj031/59 10 53
Ženska grupa Donji LapacStojana Matića bb Donji Lapac 53250zenska.grupa.donji.lapac@gs.t-com.hr
053/76 50 61
Udruga žena “Nit”
Korenica
Vaganacka bbruzica.corak@gs.t-com.hr
053 776 760
Udruga žena PulaKoparska 58, 52100 Pula052 501-152
Udruga žena VukovarBrune Bušića 74 Vukovarudruga-zena-vukovar@vk.htnet.hr
032/42 11 91
Udruženje “BARANJA”P. Šandora 78, 31327 Biljebaranja@inet.hr
031/75 08 92
UŽRH “BOLJA BUDUĆNOST”Av.M.Držića 4 Zagrebramiza.mehmedi@zg.htnet.hr
01/61 10 311
UŽUR3. Kozari put, 4.odv.2b, 10000 Zagrebunija-roma-hrvatske@zg.htnet.hr
01/24 060 526 • 01/24 07 866
Ženska grupa BrodA.Šenoe 4, Slavonski Brodudruga-brod@sb.htnet.hr
035/44 91 80
Ženska grupa KrnjakKrnjak 5 047 727 180
Ženska grupa LošinjB.Vidulića 28, 51550 Mali Lošinj051/23 36 50
Ženska grupa SplitMarjanska strana 5, 21000 Splitwas.st@zamir.net
021/34 22 02
Ženska grupa VojnićPrva gardijska brigada 3, 47220 Vojnić091/57 83 005
Ženska infotekaVaršavska 16/I, Zagrebzinfo@zamir.net
01/48 30 557
01/48 30 552
Ženska inicijativa ŠibenikPrilaz tvornice 6, Šibenikjasminka.sprljan1@si.htnet.hr
022/ 20 12 23
Ženska pomoć sada – SOS telefon za žene i djecu žrtve nasilja sa 
Prihvatnim centrom
Zagreb
P.P. 992
sos@zamir.net
tel. 01/46 55 222
fax. 01/ 46 58 389
Ženska soba – centar za seksualna pravaVukovarska 237c/I
Zagreb
zenska.soba@zamir.net
01/ 61 19 174
Ženska udruga “IZVOR”V. Mačeka 20, Tenjaizvor_os@inet.hr
031/29 04 33
ŽENSKA SEKCIJA SSSH  KREŠIMIROV TRG 2 
10000 ZAGREB
zenska.sekcija@sssh.hr 
TEL: 01/46 35 198
FAKS: 01 46 55 053